Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ole Kristian Høistad 19:39, man. 4 februar 2013

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Har vært defekt en stund

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er i tillegg ett defekt gatelys til 50m opp i veien. i første krysset i krokvegen

    Sendt inn av Ole Kristian Høistad 19:42, man. 4 februar 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:19, ons. 6 mars 2013

  • Løst

    Sendt inn av Ole Kristian Høistad 20:07, tor. 28 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter