Tilbake til alle rapporter

Kloakklignende lekkasje

Publisert av Britt Dyrnes 10:36, tor. 14 februar 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 3 minutter senere

Det pipler opp kloakklignende vann fra en vannpost bak brøytekanten på bussholdeplassen ved Frei skole.(foran Mietle`s hus)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på dette problemet så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 13:14, tor. 14 februar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter