Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristen O.Riddervold 22:57, lør. 16 februar 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Etter å ha vært i orden i nesten fire uker etter siste melding, har gatelyset i Øvre Gimlevei igjen vært borte i to døgn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset er fortsatt borte. Slik har det vært i åtte dager. Det samme gjelder deler av Kildeveien.

    Sendt inn av Kristen OP.Riddervold 11:03, fre. 22 februar 2013

  • Det nytter å klage gjennom FiksGataMi, og det nytter å purre på saken.

    Sendt inn av Kristen O.Riddervold 15:29, søn. 17 mars 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter