Tilbake til alle rapporter

Ødelagt bru-skjøt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:33, lør. 2 mars 2013

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Bru-skjøt nærmest Sentrum er ødelagt. Slår i metall hver gang en kjører over skjøten. 175 kontaktet flere ganger, ingenting skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:07, lør. 30 mars 2013

  • massen blir fort bortslitt,

    Publisert anonymt 01:07, lør. 30 mars 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:50, søn. 28 april 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:56, søn. 26 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter