Tilbake til alle rapporter

Trafikklys defekt

Rapportert i kategorien Trafikklys av Finn Hansvold 22:52, tir. 5 mars 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meldal 3 minutter senere

Hei. Dette må dere ta seriøst. Vet ikke om dere er rette vedkommende, men dere vet sikkert hvem som KAN fikse dette;

Lyskrysset ved bensinstasjonen i kong øisteins vei, der utrolig mange små elever krysser hver dag er nå yte av drift! Dette er livsfarlig da det kjøres som villmenn der nede!

Lyskrysset har vært ute av drift i ei uke!!

-- Finn Richard

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter