Tilbake til alle rapporter

Elendige veier

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Tommy Fagerborg 22:23, søn. 10 mars 2013

Sendt til Lyngen og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Strekningen koppangen - lyngseidet er bestandig elendig brøytet , og veiskrapa har ikke vært der ute i vinter så langt enda det har vært behov flere ganger

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter