Tilbake til alle rapporter

Oversvømming av vann

Publisert av Bjørn Tømmervåg 22:50, søn. 17 mars 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Etter at ny asfalt ble lagt i Nøkkefaret, oppstår det et problem i innkjørselen til husrekke 7-17 når det regner kraftig/mye snøsmelting.Grunnen er at oppmurt kant er blitt for lav, slik att mengder av vann fra bakken over renner rett inn på eiendom Nøkkefaret 7. Hvis da sluken går tett, vil kjelleren bli fylt med vann med dertil følgende vannskader . Har varslet om dette til Hasselø, men intet er blitt gjort så langt.Kan noen se på dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:20, ons. 17 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter