Tilbake til alle rapporter

Telehiv

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Morten Bergem 14:17, ons. 20 mars 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Ujevn kjørebane i krysset mellom Møllebekkveien og Styrmoes gate, trolig grunnet telehiv. Dette skaper farlige trafikksituasjoner da bilister må legge seg langt ut i krysset for å unngå ujevnhetene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:53, ons. 17 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter