Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved stortuveien 20B

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:10, fre. 22 mars 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 5 minutter senere

En av gatelyktene har konstant slått seg av og på i hele vinter. Dette er, og har vært, plagsomt for oss som har soveromsvindu rett ved denne lykta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:00, fre. 10 mai 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:16, fre. 7 juni 2013

  • Latterlig å konstant måtte drive å oppdatere dette. Ta ansvar og fiks det selv, dere veit jo at det ikke er fikset

    Publisert anonymt 16:16, fre. 7 juni 2013

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:09, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter