Tilbake til alle rapporter

Store vannfylte hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan Thomas Haugan 16:27, man. 25 mars 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 3 minutter senere

Her kommer det hvert år hull i veien. De lappes også hvert år. Jeg foreslår at dere graver opp, skifter underbygningen, evt legger inn drenasje slik at det ikke fyller seg opp med vann. Da kanskje dere blir kvitt problemet en gang for alle. Det er stor trafikk på dette krysset. Det ligger barnehage, og rideskole inn her. I tillegg bor det en del mennesker innover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter