Tilbake til alle rapporter

Vannlekkasje

Rapportert anonymt 16:21, tir. 15 mars 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Det har i årevis rent ut vann fra berget og veien oppom brygga i Strandgata. Stikkveien ned til fiskebrygga/hybbybilverksted-området er som et bekkefar og blir farlig glatt og isete om vinteren. Her er det garantert en vannlekkasje en plass oppe i strandgata som ikke har blitt fikset ennå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok

    Publisert anonymt 08:36, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter