Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristen O.Riddervold 19:38, tor. 28 mars 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Det er igjen mørklagt i Øvre Gimlevei og tilstøtende deler av Kildeveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt mørkt, slik jeg rapporterte 28.mars 2013. For fotgjengere er dette spesielt farlig i Kildeveien. Vil dette noen gang bli rettet?

    Sendt inn av Kristen O.Riddervold 21:45, tor. 4 april 2013

  • For få dager siden svarte jeg på den samme forespørselen. Nå har vi hatt gatelys i seks dager etter mange uker uten lys. Men jeg stoler ikke på at dette holder.

    Sendt inn av Kristen O.Riddervold 15:49, fre. 26 april 2013

  • 23.05.13 var det igjen lys etter et par uker mørklegging.

    Sendt inn av Kristen O.Riddervold 17:00, fre. 24 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter