Tilbake til alle rapporter

Stort hull i vegen

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:23, tir. 2 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 2 minutter senere

Midt i krysset er det et stort hull. Dette hullet har vært der lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:33, tor. 2 mai 2013

  • Hullet har blitt dobbelt så stort nå. Mesta kjører forbi dette hullet daglig.

    Publisert anonymt 19:33, tor. 2 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter