Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:24, tir. 2 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 1 minutt senere

Falige fartsdumper som er så kvas at de ødlegger forstillinger på biler som kjører her og slik her det vært lenge og spesielt den ved nedkjøringen til bunnpris er værst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:36, fre. 3 mai 2013

  • fartsdumpen er for kvass og harr på sørsiden. det slår i dekkene når du treffer kanten, også i meget sakte fart. broblemmet har vært helt siden den ble laget.

    Publisert anonymt 15:36, fre. 3 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter