Tilbake til alle rapporter

Dårlig fall mot avløp / sluk

Rapportert anonymt 18:45, tir. 2 april 2013

Sendt til Malvik og Sør-Trøndelag 5 minutter senere

Regner det mye, snø & is smelter etc, så stopper vannet ca 5-8 meter før avløp / sluk i bakken / veien. Vannet blir liggende som en stor dam / "innsjø" utenfor Tverrvegen 43 - 45, for dårlig fall eller feil fall imot avløp / sluk som ligger ved Tverrvegen 41

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:56, tir. 30 april 2013

  • Dette bør og må utbedres.

    Publisert anonymt 20:56, tir. 30 april 2013

  • Fortsatt ikke løst!!!

    Publisert anonymt 22:17, tir. 28 mai 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter