Tilbake til alle rapporter

Gelender/Autovern

Publisert av Stian Lystad 07:04, ons. 16 mars 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal mindre enn et minutt senere

Eldre gelender er punktvis innfestet på kanten av veien. AQvrustet og delvis sikret med tau(!!!)Det er en kant på 5-8 meter rett ned på parkeringsplass for Norfinnbygget. Gelenderet som er et Autovern, har ingen funksjon, i den tilstanden det er. Burde vært utbedret snarest da trafikkbelastningen er økt etter leilighetsbygging, samtidig er det godkjent utbygging i Sjurvikveien 37

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok

    Publisert anonymt 08:37, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter