Tilbake til alle rapporter

Stein i veibanen

Publisert av Stian Lystad 07:06, ons. 16 mars 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Det står en stein i veiskulderen, rett nedenfor trafoen. Steinen er lett å kjøre på. Veien er enveiskjørt, det er en uoversiktelig sving, og har et Autoværn på andere siden av som ikke holder mål.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi takker for din henvendelse.
    Vi skal se på problemet så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 10:32, fre. 18 mars 2011

  • Ok

    Publisert anonymt 08:38, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter