Tilbake til alle rapporter

Store hull i Kongsvegen på Otta

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 01:36, lør. 6 april 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Slidre 3 minutter senere

Det er store hull i Kongsveien på Otta, hele strekningen som asfalten ble tatt av i 2012. Skader bil når man kjører denne strekningen. Må ha grus i hullene snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:38, lør. 4 mai 2013, markert som fikset

  • Fortsatt svært dårlig vei i kongsvegen på Otta. Så store hull at det ligger igjen understellsdeler etter biler i veibanen. Skulle oppgraderes, men er dårligere enn den var i vår.

    Sendt inn av Lisbeth Næss 21:36, søn. 24 august 2014, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter