Tilbake til alle rapporter

Stora djupa hål i asfalt med skarpa kanter.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hans Aldhammer 13:37, lør. 6 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Samma problem varje år, fuskreperationer, lappade hål i asfalt med "oljegrus". Hålet MÅ kantsågas, och fyllas med riktig fyllning, sedan RIKTIG asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Morrn, Nästan ALLA hålen kvar, grus på vägen, reparationen värdelös. De stora hålen fortsatt trafikfarliga...

    Sendt inn av Hans Aldhammer 06:57, tor. 18 april 2013

  • Morrn. Hullen borta.....

    Sendt inn av Hans Aldhammer 21:20, fre. 26 april 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter