Tilbake til alle rapporter

Glatt vei!

Rapportert anonymt 08:41, ons. 16 mars 2011

Sendt til Troms og Målselv 3 minutter senere

Det mangler rutine for strøing av veien inn til Arntrommet boligfelt når det er glatt! Ansvarlig for strøing er Målselv kommune!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå er vel strøsesongen over for i år, men håper at rutine for strøing er kommet på plass til neste vinter!

    Publisert anonymt 12:05, tor. 14 april 2011

  • Ny sak! Målselv Kommunes brøytesjåfør her i området har brøytet ned stedsskiltet for Arntrommet bolifelt. Hvem skal reparere eller evt. erstatte dette?

    Sendt inn av Skattebetaler 13:25, tor. 14 april 2011

  • på denne årstiden er det lite behov for strøing!
    Men vi har et annet behov som det heller ikke er rutine på. Det gjelder lapping/grusing av veien, og skraping!

    Publisert anonymt 06:32, fre. 13 mai 2011

  • Merk at oppdateringer ikke sendes til det offentlige, men kun vises her. Hvis dere vil melde om nye problemer må det lages et nytt problem og ikke forsøkes med oppdateringer på et annet og urelatert problem.

    Sendt inn av Petter Reinholdtsen 07:30, fre. 13 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter