Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristen O.Riddervold 22:14, tir. 9 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Det har ikke vært gatelys i Øvre Gimlevei og tilstøtende deler av Kildeveien i mange uker til tross for en rekke meldinger. Blir det ordnet? Nytter det å klage på dette, eller er det bedre å gi opp?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok flere måneder.

    Sendt inn av Kristen O.Riddervold 18:42, ons. 8 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter