Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:45, ons. 10 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus mindre enn et minutt senere

Har vært gravd opp i forbindelse med legging av vannrør, men det er mange mange måneder siden, og de har glemt å asfaltere etter seg. Nå er det bare store hull, gjørme og grus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:40, tor. 9 mai 2013

  • Dette ble asfaltert 20.06

    Sendt inn av Andreas Hulsund 00:34, ons. 26 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter