Tilbake til alle rapporter

Svære humpler i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:42, ons. 17 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 2 minutter senere

Hei,

Utenfor Gvarvgata 4 på "snuplassen" er det kommet to store humpler som man nesten ikke får kjørt over med bilen lenger. Det har vært en dump der før, men nå er det altså to stk og det er blitt veldig mye verre i løpet av vinteren. Hadde vært fint om noen kom å fikset det!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter