Tilbake til alle rapporter

Stripene som merker fotgjengerovergang, er slitt bort

Rapportert anonymt 10:46, ons. 24 april 2013

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Hei, De hvite stripene som merker for gående, syklende og billister m.f er helt slitt bort. I tilegg til at det ene skiltet er klippet ned av brøyter, gjør denne overgangen livsfarlig å gå, både for barn og voksne. Håper at vi får både nye striper og at skiltet blir fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien er forandret

    Sendt inn av Hegstadtrøa Vel. 01:40, ons. 30 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter