Tilbake til alle rapporter

Avskiltet bil ulovlig parkert

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Liv Andreassen 15:21, tor. 25 april 2013

Sendt til Øksnes 3 minutter senere

Ved park i Alsvåg sentrum har det stått en avskiltet bil parkert i et par år nå. Eier er gjentatte ganger oppfordret til å fjerne den, men den står det fortsatt. Er dette noe som kan ordnes gjennem FiksGataMi?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:27, tor. 23 mai 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:40, tor. 20 juni 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:13, fre. 19 juli 2013

  • Andre som har erfaring med hvordan man kan få fjernet bilvrak som eieren ikke tar seg av og der eierens bosted er ukjent?

    Sendt inn av Liv Andreassen 08:13, fre. 19 juli 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter