Tilbake til alle rapporter

Grus og sand på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:15, fre. 26 april 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 5 minutter senere

Fortau bør feies for grus og sand. Bakken er bratt med krapp sving, og grusen vil være farlig for syklende og gående. Veibanen er også full av grus etter vinterens strøing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:55, fre. 24 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter