Tilbake til alle rapporter

Kumlokk

Rapportert anonymt 14:56, man. 29 april 2013

Sendt til Ålesund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Asfalt rundt kumlokk er borte. Kumlokket er på Borgundvegen rett utenfor nr 36 omtrent i krysset Repslagergata/Borgundvegen. Dette medføre kraftige smell/rystelser i husene rundt når biler kjører over, og høres spes. godt på kvelds og nattestid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter