Tilbake til alle rapporter

Søppel langs veien/jernbane/hele byen

Publisert av Jørgunn Klevstad 17:50, søn. 12 mai 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Buskerud og Kongsberg 5 minutter senere

Hvor blir det av idrettslag som plukker og rydder før 17.mai..langs jernbane v/sykehusbrua og ellers langs grøftekanter...Gjør byen pen, nå..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei.. Kongsberg kommune har begrensede ressurser til å rydde opp langs egne veier og kommunale eiendommer, og må derfor overlate opprydding langs jernbane, hovedveier og privat eiendom til hhv Jernbaneverket, Statens vegvesen og grunneiere.

    Posted by Kongsberg at 14:35, tir. 14 mai 2013

  • For mye ugrass og søppel i byen vår..Klipp rundkjøringer
    og fjern ugrass v/jernbane og skråninger.....Ansett skoleungdommer som det ble gjort før...

    Sendt inn av Jørgunn Klevstad 20:05, man. 10 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter