Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt i gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:55, man. 13 mai 2013

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

To steder på gang/sykkelveien langs tverrveien er det gravd hele veien på tvers og ikke asfaltert igjen. Det er en yndet vei for rulleski/rollerblades.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Enten så var det planlagt løst før jeg sa fra, eller så var det utorlig kjapt levert!

    Publisert anonymt 19:51, man. 10 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter