Tilbake til alle rapporter

Ødelagt autovern ved busstopp Forsøksgården

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:28, tir. 21 mai 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 1 minutt senere

Noen har kollidert i dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut som om kartmarkeringen er feil, dette er ved busstopp Forsøksgården på Rustadveien.

    Publisert anonymt 07:26, fre. 7 juni 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:09, tor. 27 juni 2013

  • Feilplassert, men allikevel løst.

    Publisert anonymt 14:24, lør. 22 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter