Tilbake til alle rapporter

Kummelokk ikke skikkelig på plass

Rapportert anonymt 07:46, tor. 23 mai 2013

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 3 minutter senere

Oppdaget da jeg parkerte langs Vikanveien utenfor Kvislabakken barnehage (nordsiden av veien) 17. mai at lokket på en kumme i veigrøfta ikke var tilstrekkelig på; man kunne lett se ned i selve kummen. Dette er litt skummelt nær skole/barnehage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    Publisert anonymt 08:22, man. 7 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter