Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:40, søn. 26 mai 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue mindre enn et minutt senere

Hei.lurte på når veien fra grinder stasjon og til tjura blir reparert. dette har vært en krøttersti i mange uker. det må gjøres skikkelig grunnarbeid,før det legges ett toppskikt. sett fagfolk på jobben,så blir det en ordning. i følge fylkesveisjefen,så holder det ikke og si at det ikke er penger. mvh Jan Bjerkesmoen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter