Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Olav Frog 08:10, man. 3 juni 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 5 minutter senere

Dette gjelder to lys rett etter hverandre

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er ikke fiksa enda

    Sendt inn av Alf Olav Frog 22:00, tir. 3 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter