Tilbake til alle rapporter

Stor dam

Publisert av Svein Dyrnes 09:14, lør. 8 juni 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Ved forgjengerovergangen fra Piren til Rådhusplassen, eller omv.blir det fortsatt en stor dam når det regner. Dette medfører at det skvetter langt opp på fortauget når bilene kjører forbi, - det er biler som kommer fra Vågeveien og skal opp Kaibakken som forårsaker dette.Det skvetter langt opp på fortauget og på fotgjengere som passerer. Det er tidligere , vistnok, gjort noe med problemet, men det er der fortsatt. Ta dere sammen å bli kvitt problemet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:59, tir. 16 juli 2013

  • Synes ikke at problemet er løst på en tilfredstillende måte.
    Dette er et problem midt i sentrum hvor det ferdes mye folk så det bør løses straks.

    Sendt inn av Svein Dyrnes 20:59, tir. 16 juli 2013

  • Slik det ser ut for øyeblikket så er problemet fikset.
    Takk !!

    Sendt inn av Svein Dyrnes 19:55, ons. 14 august 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter