Tilbake til alle rapporter

Ekstremt dårlig veidekke.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Bjørn Austheim 22:21, man. 3 juni 2013

Sendt til Fusa og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Dette gjelder en stikkvei fra Fylkesvei 48. Den har nr 46, og går ned fra Mundheimsveien, til Skogseidvannet. Det er meget dype hjulspor i denne veien, og flere har hatt store problemer her, med at de river opp understellet på bilene. Vi har vært i kontakt med Fusa kommune ang. problemet, men ingen ting skjer, og ingen tilbakemeldinger. I følge eldre fastboende her, så gikk det nesten 30 år før de fikk autovern, og jeg håper virkelig vi ikke skal måtte vente 30 år før de ordner veien. Jeg har pr d.d. ingen bilder, men det kan skaffes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter