Tilbake til alle rapporter

Kummelokk

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:54, man. 17 juni 2013

Sendt til Tynset og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Grunnen rundt et kummelokk har sunket, slik at halve lokket stikker opp. Jeg har hørt at understellet på biler slår ned i lokket. Dette lokket er rett utenfor innkjøringa til Holmengata 14 ( gml. Støholen blokk). Årsaken kan være graving av ny vannledning av kommunen sommer 2011.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter