Tilbake til alle rapporter

Trafikkøy

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 20:17, tir. 18 juni 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 2 minutter senere

Her har noen kjørt ned skiltet i trafikkøyen nærmest rv 111. trafikkøyen har også blitt forskjøvet og utgjør derfor en fare for trafikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ordnet

    Publisert anonymt 05:13, tor. 7 november 2013

  • Dette problemet er løst

    Sendt inn av Nils Kalvik 11:44, ons. 12 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter