Tilbake til alle rapporter

Elendig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:46, ons. 19 juni 2013

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Høl, spekker, lapper og mere høl Henstad alle er ILLE, verst ved Korsgård skole. Nå har vi ventet i mange år. GJØR NOE!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:58, man. 22 juli 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:13, man. 19 august 2013

  • Det er bare å gi opp!!

    Publisert anonymt 20:13, man. 19 august 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:05, man. 16 september 2013

  • DET blir nok ikke i år heller... UFFFFFF!!

    Publisert anonymt 22:05, man. 16 september 2013

  • Nå endelig er det ... lappet. Det bedrer veien ca 20%, spesielt mot Korsgård skole. Når tar man hele Henstad Alle???

    Sendt inn av Ivar H karlsen 17:45, ons. 30 oktober 2013

  • Er det planer i år (2014)?

    Publisert anonymt 09:07, ons. 26 mars 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter