Tilbake til alle rapporter

Feil utformig på fartshumper, Glåmos

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:51, søn. 23 juni 2013

Sendt til Røros og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Fartshumpene på glåmos har feil utforming. Feil høyde og lendge. Verst er de to vest liggene humpene. Humpene trenger modifisering. Ikke slitasje skade, ble laget feil i fra starten. Humpene ligger i Glåmos "sentrum" vei nr.27.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:11, man. 22 juli 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter