Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:17, ons. 26 juni 2013

Sendt til Øyer og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys har vært borte nå i ca 2 mnd' Gjelder Stavsvn-Solåsvn-Kneika-Tyttebærvn- Kveinnvn- Tuterudvn. Det er gitt melding tidligere men ikke noe gjort. MÅ UTBEDRES OMGÅENDE

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Måtte ringe kommunen

    Publisert anonymt 14:16, ons. 24 juli 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter