Tilbake til alle rapporter

Vegetasjon langs gang og sykkelvei FV 253

Rapportert i kategorien Trær anonymt 09:02, fre. 5 juli 2013

Sendt til Klepp 3 minutter senere

Vegetasjon vokser ut i gang og sykkelvei og reduserer bredden på denne, gjelder strekningen fra kryss ved Q-meieriet til kryss ved FV 44 (Klepp kommune har visstnok ansvar for denne gang- og sykkelveien). Bør kutte nok i høyde og bredde på tre og busker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:11, man. 5 august 2013

  • Fortsatt ikke utført noe som helst vedlikehold...

    Publisert anonymt 09:13, tor. 14 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter