Tilbake til alle rapporter

Vegetasjon i gang og sykkelvei utenfor kommunale boliger

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 09:07, fre. 5 juli 2013

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Etterslep på vedlikehold rundt kommunale boliger i Mellemyra på gang- og sykkelvei ned mot undergang FV 261. Vegetasjon vokser ut i gang- og sykkelvei + mye løs grus på asfalten. Reduseret sikt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Klepp kommune meldte at de skulle ta dette under sine rutiner. Det har ikke vært utført slike "rutiner" i området siste halvannet året, forventer at det snart blir utført for å sikre skoleveien.

    Publisert anonymt 10:04, tor. 14 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter