Tilbake til alle rapporter

Ødelagt stoppekran

Rapportert anonymt 16:00, tir. 9 juli 2013

Sendt til Buskerud og Kongsberg 5 minutter senere

Stoppekran til Stiksrud gt 17 som befinner seg i Reinsgate(som merket)er påkjørt av brøyte evt feiebil.

Problemet ble oppdaget når snøen gikk.

Vet ikke om stoppekranen fortsatt fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken oversendes oppsynsmennene i vegseksjonen. De følger opp brøyteskader

    Posted by Kongsberg at 08:01, ons. 10 juli 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter