Tilbake til alle rapporter

Vridd trafikklys

Rapportert i kategorien Trafikklys av Inge Olav Leirtrø 09:26, fre. 19 juli 2013

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Trafikklyset for de som kommer ned mot Storgata (ved shell) må være feil vinklet. En ser ikke lyset før en stopper i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Inge Olav Leirtrø 11:25, fre. 16 august 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter