Tilbake til alle rapporter

Asfaltering av hele Drammensveien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:46, man. 7 mars 2011

Sendt til Melhus 3 minutter senere

Dårlig dekke,det er betong fra krigens dager under asfalten,virker som asfalten ikke fester seg til underlaget? Slik har det vert i årevis.Løsningen må være å fjerne betongen???

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vegen er Fylkesveg og driftes og vedlikeholdes av Statens vegvesen, og er ikke Melhus kommunes ansvar

    Publisert anonymt 15:39, ons. 16 mars 2011, markert som fikset

  • Er problemet løst? Problemer skal ikke markeres som fikset før de er løst.

    Sendt inn av Petter Reinholdtsen 16:16, ons. 16 mars 2011

  • Problemer skal markeres som fikset når de er løst. Markering av problemer som fikset når de ikke er løst anses som misbruk av tjenesten, og hvis det gjentar seg vil den som gjør dette bli fratatt rettigheten til å oppdatere saker.

    Jeg har herved åpnet rapporten igjen.

    Sendt inn av Cato Auestad 18:07, søn. 3 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:44, man. 4 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:36, man. 2 mai 2011

  • Vegen ble asfaltert i sommer. Veldig bra! :-)

    Sendt inn av Marius K. Aune 21:14, tor. 27 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter