Tilbake til alle rapporter

Oppmerking av gangfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Ole Kristian Gladhaug 12:19, tir. 6 august 2013

Sendt til Nord-Aurdal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gang feltet over Månovegen fra Sylvsmedvegen mangler oppmerking. Dette er en mye trafikkert vei med all trafikk til Valdres Videregående skole. Mange små skolebarn går der.Dette må ordnes før skolestart da oppmerking har vært bortslit lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:55, tir. 3 september 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter