Tilbake til alle rapporter

Meget ujevn gangveg

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier av Ron Stangvik 21:39, tor. 15 august 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 1 minutt senere

Gangvegen nedenfor blomhaug skole er alt for ujevn samt gatelys er ramponert. Slik har det vært siden vi flyttet til Hunndalen for snart 2 år siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er nå lagt grus over de ujevne partiene som er kjørt flatt med veivals. Usikker på om det er på dagsorden å asfaltere..

    Sendt inn av Ron Stangvik 22:03, tor. 12 september 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter