Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys Fagerliåsen

Rapportert i kategorien Gatelys av Einar Hørthe 23:07, man. 19 august 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 2 minutter senere

Over lengre tid har det ikke vært gatebelysning i boligfeltet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snakket med kommunen tidligere vedr det samme. Vedkommende sa følgende: "ja dette må dere bare venne dere til. Vi har i Lier kommune ikke råd til lys på vegene så vi skrur av i sommerhalvåret". Tenk deg det du. Verdens rikeste land har ikke råd til lys på veiene. Selv i Albania har de lys på veiene ... (bare en digresjon).

    Publisert anonymt 15:14, fre. 27 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter