Tilbake til alle rapporter

Skilt tatt vekk

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Hanne S. Liodden 12:18, tor. 22 august 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meldal 1 minutt senere

På bommen mellom Nygata og Nedre Bakklandet har det stått et skilt om at det ikke er lov å parkere foran bommen. Dette er borte nå. Er det tatt vekk med vilje, eller er det noen som har tatt seg friheter på egen hånd?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:26, tor. 19 september 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:09, søn. 20 oktober 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:20, man. 18 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter