Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Marit Aaberg Wiik 21:46, fre. 23 august 2013

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Texnesbakken 4' rett før avkjøring til denne adressen. Og manglende gatelys på texnesbakken 5.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:24, lør. 21 september 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Marit Aaberg Wiik 18:28, man. 21 oktober 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter